IBT International Brands Trading jest hurtownią artykułów spożywczych i oficjalnym dystrybutorem globalnych marek. Specjalizujemy się w sprzedaży słodyczy i przekąsek z USA i Azji na rynek europejski.

Dr. Markus Knopf
Dr. Markus KnopfPrezes i współzałożyciel

Markus rozpoczął swoją karierę zawodową we Frankfurcie nad Menem, gdzie pracował w firmie doradczej i specjalizował się w ocenie ryzyka kredytowego. Studiował matematykę i informatykę na Uniwersytecie w Mannheim, gdzie obronił doktorat w temacie geometrii różniczkowej i układów dynamicznych.

Dzięki polskim korzeniom Markus biegle mówi w tym języku, co w dużym stopniu pomaga mu nawiązać relacje handlowe pomiędzy niemieckimi i polskimi firmami.

 Marcel Knopf
Marcel KnopfDyrektor w dziale marketingu i współzałożyciel

Marcel prowadzi kilka dobrze prosperujących firm i angażuje się w organizacje i planowanie internetowych akcji marketingowych. Jako 20-latek odniósł duży sukces w sprzedaży internetowej, a w ciągu następnych 5 lat zbudował swoją własną firmę z branży informacyjnej, która generuje ponad 4 mln Euro obrotów rocznie.

Ze względu na swoje korzenie, Marcel biegle posługuje się językiem polskim, dzięki czemu nawiązuje wiele znaczących relacji biznesowych zarówno w Niemczech jak i Polsce.

Jan Suess
Jan SuessDyrektor łańcucha dostaw i współwłaściciel

Do obowiązków Jana należy utrzymywanie kontaktów z klientami, prowadzenie projektów oraz rozwój biznesu. Doradza klientom w zakresie niestandardowych rozwiązań oraz łączy potrzeby klientów na wielu płaszczyznach. Jan posiada doświadczenie w zarzadzaniu łańcuchem dostaw zdobyte podczas pracy w wielu międzynarodowych firmach.

Jan ukończył systemy informatyczne i matematykę na Uniwersytecie w Mannheim. Płynnie mówi po niemiecku, angielsku i francusku, a obecnie uczy się języka polskiego.

Ewa Raichenbach
Ewa RaichenbachSales Manager

Ewa odpowiedzialna jest za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami.Do jej obowiązków należy obsługa kluczowych klientów, poszukiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji. Ponadto Ewa jest odpowiedzialna za przestawienie klientom nowych produktów i współprzygotowanie ofert, koordynuje dostawy oraz wysyłki wewnątrzkrajowe i eksportowe. Dodatkowym obowiązkiem Ewy jest monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu.

Ewa posiada kilkuletnie doświadczenie w handlu. Ukończyła germanistykę, co ułatwia jej współpracę z niemieckojęzycznymi klientami.

Anna Domanska
Anna DomanskaAsystentka zarządu

Specjalista ds. obsługi klientów B2B Polska. Zapewnia sprawne funkcjonowanie codziennej pracy biura oraz wdrażanie i koordynację nowych projektów. Wspiera budowanie ofert handlowych. Koordynuje procesy logistyczne na terenie Polski.

Anna posiada doświadczenie w branży Retail oraz zarządzaniu zespołem. Ukończyła studia Ekonomiczne w Warszawie.

 Natalia Moroz
Natalia MorozInternational Trade Manager

Natalia odpowiada za pozyskiwanie nowych oraz dbanie o obecnych, zagranicznych klientów (UA, RU, BY, KZ, AZ, BG, TJ, TM, UZ, KG, LT, LV, EE). Do obowiązków Natalii należy reprezentowanie firmy i produktów za wschodnią granicą kraju, koordynowanie dostaw oraz wysyłki eksportowej. Ponadto Natalia odpowiedzialna jest za przestawienie klientom nowych produktów firmy, współtworzy oferty, sporządza dokumentacje eksportową i współnegocjuje warunki umów.

Natalia posiada kilkuletnie doświadczenie w handlu krajowym i międzynarodowym. Ukończyła rusycystykę, co ułatwia jej współpracę z rosyjskojęzycznymi kontrahentami.